**** Hotel Rezidence Emmy ubytování Praha 4-Krč

Hotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy Hotel Emmy Rezidence je nový, moderně vybavený čtyřhvězdičkový hotel, který respektuje svým architektonickým řešením a nabízenými službami požadovaný kvalitativní světový trend. Hotel se nachází v klidné části Praha 4, v blízkosti hotelu se rozkládá rozlehlý Krčský les. Hned vedle hotelu Rezidence Emmy stojí budova IKEMu (Institut klinické a experimentální medicíny), který má mimo jiné k dispozici i velké kongresové zázemí. Svou polohou v klidné části Praha-Krč, snadnou a rychlou dostupností do centra, je ideálním místem pro realizaci obchodních cest, ale i pro ty, kteří chtějí strávit nezapomenutelnou dovolenou.

Hotel v Praze 4 ubytování Rezidence Emmy :
Hotel Rezidence Emmy má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování v 107 pokojích, kde naleznete dostatek klidu, prostoru a komfortního vybavení, důležitého k Vašemu spokojenému pobytu. K dispozici je 5 apartma a 2 bezbariérové pokoje. Všechny pokoje jsou zařízeny novým,moderním nábytkem. Devět pokojů má vestavěný malý kuchyňský kout. Dva pokoje mají vlastní kuchyňku. Hotel nedisponuje klasickými jednolůžkovými pokoji.

Ubytování v Praze 4 Hotel Rezidence Emmy vybavení pokojů :
Pro klienty hotelu jsou k dispozici dva výtahy (suterén/hotelová garáž – 7.patro). Všechny pokoje jsou vybaveny: Televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, připojením k internetu (WIFI), minibarem, trezorem jsou vybaveny pokoje na 6. a 7. patře - ubytovaní hosté mohou využít hotelový trezor v recepci. K dalšímu vybavení patří psací stůl, Vlastní koupelna s vanou (pouze 7 pokojů má sprchový kout), Fén (pouze pokoje na 6. a 7.patře; možnost zapůjčení na recepci – zdarma), Vlastní toaleta (vždy oddělena od koupelny; pouze 7 pokojů mají společně koupelnu a toaletu).

Praha 4 Krč ubytování Hotel Rezidence Emmy Restaurace :
Návštěvníky i hotelové hosty rádi přivítáme v moderně a stylově zařízeném restaurantu, kde se podávají i snídaně. Návštěvníci si mohou vychutnat jak atmosféru soukromí a klidu, tak i kvalitu nabízených pokrmů a nápojů. Celková kapacita restaurace je 95 míst. Ze zadní části restaurace, kterou je možno oddělit dřevenou stěnou, je možné připravit malý salonek, vhodný zejména pro firemní obědy, setkání či kratší prezentační akce.

Hotel Rezidence Emmy ubytování v Praze 4 akce :
Prostory restaurace jsou zejména vhodné k uspořádání firemních večírků s rautovým občerstvením (v zadní části restaurace je dřevěný parket), tiskových konferencí apod. V letních měsících pak můžete strávit příjemné chvíle nad osvěžujícím nápojem či si jen vychutnat šálek dobré kávy v prostorách hotelové terasy. Pobyt v hotelu si můžete zpříjemnit návštěvou hotelového baru s bohatou nabídkou nápojů všeho druhu doplněnou o nabídku sendwichů.

Ubytování v Praze 4 Hotel Rezidence Emmy konference :
Pro realizaci odborných školení, seminářů, konferencí, firemních prezentací a dalších akcí nabízí hotel pro naše klienty konferenční prostory s technickým vybavením. Účastníkům kongresů dále nabízíme během jejich pobytu doprovodné programy jako je zajištění okružních jízd po Praze, výletů do významných českých měst, návštěvy divadel, koncertů a další služby dle přání zákazníka.
Hotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - je k dispozici letní terasaHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - disponuje restauracíHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - na pokojích je telefonHotel Praha 4-Krč  Rezidence Emmy - Pokoje jsou vybaveny televizorem